Barevná divočina

Zvířecí vzory jsou trendem samo o sobě. Jak je ještě povýšíte? Zabarvěte je! Smyslná červená bude správnou volbou, v kombinaci s modrou dosáhnete “it” looku ve stylu Versace. Přidáte-li rovnou neonové barvy, vítězný look je na světě.

 

Leopard!

Milánský street style si jasně vyselektoval leopardí vzor a hadí a další animální printy zůstaly těsně za ním. Jestli se neodvažujete jít do divokého vzoru i barvy zároveň, vyberte si střídmého leoparda v přirozených nebo black and white tónech.

 

Klasická elegance

Možná je to přemírou trendů, jež povolují mixovat všechny barvy, vzory, střihy či materiály, co způsobilo návrat dokonale elegantních looků ve stylu Audrey Hepburn. Ideální styling pro ty z vás, které 80’s a 90’s módu moc neprožívají.

 

Neon colors

A zpátky k wild módě. Neonové barvy se přidaly k hot trendy kombinacím všeho, co vás jen napadne. S návratem osmdesátek už tedy v současných módních outfitech nechybí snad nic.

 

Statement sako

Oblek je sice nejvíce trendy stylingem, klidně si však vystačíte i se samotným sakem. A to doslova! Nosí se s “barely there” šortkami a stojí na něm celý outfit. Jen vsaďte na stylové boty, kabelku a doplňky.

 

Easy overaly

Jednoduché a efektivní, na podzimní počasí ideální. Když nestíháte poskládat stylový outfit, sáhněte po overalu. K němu obujte tenisky nebo cowboy boots a look letošního podzimu a zimy vám nikdo nemůže odepřít.

 

Mini kostky

Suit up styl, ale ne zrovna trendy oblek. Kostky. Běžte do nich po svém a oblekové kousky i vzory si vezměte jinak. Drobné kostky na šedém či béžovém základu se postarají o formální i módní look zároveň!