Anna, lifestyle redaktorka

Šperky téměř nenosí. Nejčastějším šperkem jsou pro ni hodinky. Přesto se Anna nedávno zamilovala do šperků Elišky Lhotské (Eliška Lhotská jewellery). Některé jsou hodně výrazné a extravagantní, na to by si Anna asi netroufla, ale ty prstýnky! Ty by nosila ihned. A náušničky jsou rovněž skvostné! Také touží po náramku Neva Oslo a náušnicích Antipearle. To je přesně její styl. Něžné, zajímavé, ale decentní.

anicka

Tereza, módní redaktorka

Terezu nejvíce charakterizují šperky, které jsou minimalistické a jednoduché. Například malé vintage hodinky CASIO se zlatým ciferníkem a koženým řemínkem nebo drobný náramek. Občas ale má chuť na něco výraznějšího a vezme si velké pánské hodinky Michaela Kors. U šperků hledá hlavně nadčasovost, příběh a kvalitu. Rozhodně nepotřebuje mít šuplík plný bižuterie. Letos k Vánocům by si přála velké stříbrné pánské hodinky Larsson and Jennings a náramek NEVA Oslo z růžového zlata. Protože hodinek není nikdy dost a náramek NEVA má příběh, je kvalitní a jedinečný a je to šperk, který se stane vaší nedílnou součástí.

terezacc

Michaela, šéfredaktorka

A jak jsem na tom se šperky já? Svůj snubní i zásnubní prsten už mám. Můj muž pro ně vyrazil do klenotnictví Halada. Rovněž i já patřím k ženám, které si na šperky až tak nepotrpí. Nemusím být ověšena řetízky a sázím spíše na kreativitu. Svou modrou krabičku jsem pod stromečkem již našla a v ní ukryté perlové náušnice, velmi decentní. Nesnesu, když se mi na uších cokoli houpe. Obdivuji práci se sklem, takže ve sbírce šperků u mě najdete různé náhrdelníky z benátského skla od značky Antica Murrina. Od chvíle, co byl otevřen butik COS v Pařížské ulici, našlo pár náhrdelníků domov v mé šperkovnici. Nejraději je nosím na tmavé hladké svetry. Nicméně už dlouho toužím po tradičním náramku od Tiffany. Ani český design mi není lhostejný. Náramky z dílny Lucie Koldové nemají chybičku.

misa

Silva, módní redaktorka

Silva si na šperky příliš nepotrpí. Pokud ano, tak opravdu na nějaké nenápadné a minimalistické. Co se týče barev, momentálně pro ni vyhrává stříbro, ale nebrání se ani kombinování se zlatem. Každopádně určitě by se nezlobila stejně jako já, za ikonický náramek od Tiffany & Co..

bez-nazvu

Foto: Archiv firem, Pinterest, larssonandjennings.com, niquesafinejewellery.com