Co na svatbu ano a co ne?

Doma určitě nechte bílou, ta patří pouze nevěstě. Příliš krátké šaty rozhodně nejsou dobrou volbou a vyhněte se také černé barvě. Přece jen, slavíte veselou událost. Jestli se ale v tomto tónu cítíte nejlépe, zvolte alespoň tmavě modrou, jako třeba Victoria Beckham na královské svatbě. Vsaďte na elegantní siluety, jemné barvy, šaty tříčtvrteční délky (do půlky lýtek nebo ke kolenům) a hlavně na kousky, které vám dobře K tomu jemný make-up a malou kabelku!

Trendy inspirace

Takže po čem sáhnout letos? My jsme se zamilovaly do saténových šatů na tenká ramínka, modelů ve francouzském stylu jako z minulého století, ve kterých byste dokonale zapadla na Riviéře nebo v Cannes, ale šanci dáváme i béžové – dlouhým kalhotám nebo krajkovým šatům. Rozhodně se nebojte sáhnout ani po midi sukni, k níž zase zvolte třeba košili nebo krajkový top.

Trendy žlutá je super volba.

Splývavé šaty jsou na jarní svatbu ideální.

Stačí vyměnit kabelku za psaníčko a můžete vyrazit.

Outfit na svatbu a klidně i do kanceláře.

Ani bujarých vzorů se nemusíte bát.

I pouzdrová sukně může vypadat hravě.

A v jakých šatech bychom vyrazily my?

Letos u nás vede hlavně červená, oranžová a další teplé barvy. Vedle ale rozhodně nešlápnete ani s jemnými pastely. K něžnému looku vám dopomohou tenká ramínka nebo romantické volány.