Zvířecí vzory 

Zvířecí vzory jsou považované za tak trochu agresivní. Pro svou výraznost někdo dochází k závěru, že se těžko kombinují. To ale vůbec nemusí být pravda! Leopardí printy můžete nosit i v létě místo květovaných vzorů. Stačí jen celý outfit trochu zjemnit a odlehčit a přidat k sukni klidně bílý top a tenisky. Návrháři Dolce a Gabbana zase s chutí kombinují leopardy s květinami, pruhy či krajkou ve stylu více je více.

Retro a klasika

Na takzvané “mezi období”, kdy už je teplo, ale pořád ještě umí být chladno, přes sebe stačí přehodit lehký trenčkot a dokonalý outfit je na světě. Pokud prší (ale klidně, i když je slunečno) si na hlavu vezměte ještě čepici ve stylu Olivera Twista nebo tolik trendy baret. Celý outfit můžete doplnit košíkovou kabelkou, která sice není (ani trochu) praktická, ale hrozně nás baví.

Široké džíny

Pokud se ani v létě nedokážete či prostě nechcete vzdát džín, stačí si obléct nějaké volnější z lehčího materiálu. Mohou být v délce po kotníky nebo klidně až na zem. A co k nim? Tričko s krátkým rukávem, bílou košili nebo třeba tílko – je to opravdu jen na vás. A rozhodně k takovým džínám nemusíte obouvat podpatky. Tenisky vypadají stejně super.

Sportovně a elegantně

Tepláky ven? Klidně. Trackové kalhoty s proužkem po straně jsou pohodlné jako tepláky, ale nemusí tak nutně vyhlížet. Jsou takovým příjemným mixem mezi sportovním a elegantním (a pozor na to, neříkáme, že jsou sportovně elegantní). Noste je prostě tak, jak se vám bude líbit a nebojte se je kombinovat s podpatky!

Nesmrtelná midi

Midi sukně jsou mnohem praktičtější než ty mini (nemusíte se bát jít do schodů či si sedat) nebo maxi (žádné zakopávání ani zachytávání v eskalátorech). Pro nás budou letos nezbytností. Můžete je totiž nosit klidně celé léto a věřte, že vás nikdy nezačnou nudit. Vezměte si k nim úplně cokoliv. Poslední sezony radí obléct si prostě to, v čem je vám nejlépe.