Jean-Charles de Castelbajac navrhl kolekci lyžařského oblečení

/ Redakce

David Sport představuje novou lyžařskou kolekci, kterou pro značku Rossignol navrhl slavný módní návrhář JC de Castelbajac. Díky ní budete na svahu opravdu nepřehlédnutelná!

Kolekce dokonale propojuje funkčnost a špičkové technologie jedné z nejznámějších značek lyžařského vybavení s módou a s módními trendy.

Francouzský návrhář a průmyslový designér JC de Castelbajac je proslulý svými nekonvenčními návrhy, zajímavými vzory i barevnými kombinacemi. Vlastní značku založil již v roce 1979, a v roce 1992 se stal profesorem na Universitě užitého umění ve Vídni.

Castelbajac spolupracoval a navrhoval kostýmy mnoha celebritám a zpěvákům jako Lady Gaga, Madonna, Mick Jagger či Elton John. Za zmínku taktéž stojí návrhy kostýmů pro Sarah Jessicu Parker v seriálu Sex ve městě, či kostýmy pro film Woodyho Allena Annie Hall. Navrhoval dokonce i taláry pro papeže Jana Pavla II.

Pro Rossignol v letošním roce připravil kolekci plnou originálních designů a výrazných barev, která spojuje funkčnost a styl, a s jejímiž kousky se na svahu rozhodně neztratíte.

My jsme hravým symbolům a barevným kombinacím naprosto podlehli! A co vy?