Již druhá kolekce Tory Burch Sport

/ Redakce

Když Tory Burch debutovala se svou sportovní kolekcí 2015, bylo téměř jisté, že se tvoření sportovního oblečení jen tak nevzdá. Nyní představuje světu novou kolekci na rok 2016, se kterou budete moci ráno vyjít, vyřídit obchůzky a poté jít na lekci jógy a nebude vám chyběl styl! To je kouzlo sportovního trendu: můžete přidat pár zajímavých sportovních kousků do outfitu, aniž by se na vás kolemjdoucí dívali jako na někoho, kdo “právě vyšel z posilovny”.

Tory je pravděpodobně návrhářkou, která se zařazuje mezi nejaktivnější propagátory sportovního stylu. Vytváří kolekce na jógu, tenis, běh a golf tak, že se ve své jedinečnosti a střihu vymykají typickým sportovním oděvům. I když se v dnešní době snaží spousta značek proniknout do světa sportu, Tory má výhodu ve svém jedinečném konceptu cestovatelky, která miluje cizí kultury, umění a čerpá inspiraci po celém světě.
Tory Sport Spring 2016

Výběr barev zůstává více méně stejný. Zářivě bílou prosvětlují “čučavé” barvy jako oranžová, modrá, červená a žlutá, které dodávají modelům správný kosmopolitní vzhled. Nechybí také colourblocking a jemné potisky, které ze sportovní kolekce dělají spíše ready-to-wear. Novinkou a inovací v americkém módním domě je zaměření na materiály, které jsou většinou voděodolné a ultra lehké.

Zkrátka a dobře, funkčnost potkává módu s velkým sortimentem legínů, šortek a módních triček, tepláků, ale i plavek s raketami na pozadí, které ukazují, že i sportovní móda může být také tak trochu ironická. Duhované batohy a ledvinky zase cílí především na mladší publikum a dodává vzhledu příjemný dotek zábavy.

Zdroj:WWD, Archiv firem