Tory je pravděpodobně návrhářkou, která se zařazuje mezi nejaktivnější propagátory sportovního stylu. Vytváří kolekce na jógu, tenis, běh a golf tak, že se ve své jedinečnosti a střihu vymykají typickým sportovním oděvům. I když se v dnešní době snaží spousta značek proniknout do světa sportu, Tory má výhodu ve svém jedinečném konceptu cestovatelky, která miluje cizí kultury, umění a čerpá inspiraci po celém světě.
Tory Sport Spring 2016

Výběr barev zůstává více méně stejný. Zářivě bílou prosvětlují “čučavé” barvy jako oranžová, modrá, červená a žlutá, které dodávají modelům správný kosmopolitní vzhled. Nechybí také colourblocking a jemné potisky, které ze sportovní kolekce dělají spíše ready-to-wear. Novinkou a inovací v americkém módním domě je zaměření na materiály, které jsou většinou voděodolné a ultra lehké.

Zkrátka a dobře, funkčnost potkává módu s velkým sortimentem legínů, šortek a módních triček, tepláků, ale i plavek s raketami na pozadí, které ukazují, že i sportovní móda může být také tak trochu ironická. Duhované batohy a ledvinky zase cílí především na mladší publikum a dodává vzhledu příjemný dotek zábavy.

Zdroj:WWD, Archiv firem