Móda a trendy rozhodně nejsou jen doménou žen. Většina magazínů, reklam i editoriálů jsou však zaměřeny především na ženy. Dokonce i obchody mají většinou větší výběr oblečení pro ženy. To ale neznamená, že by to muži měli s módou vzdávat, nebo že by se neměli snažit. Naopak. Styloví muži po celém světě dokazují, že i oni mají spoustu možností, jak se moderně oblékat. Pánské oblečení nejsou jen černé a tmavomodré obleky, džíny, kapsáče a triko nebo košile.

V posledních letech je výběr pro muže mnohem širší.

Navíc, musíme si bohužel přiznat,  je pro muže o něco snazší najít skvělé a kvalitní kousky. Pánské oblečení je často kvalitnější a lépe sedí. Takže, pokud muž ve vašem životě neví, co na sebe, inspirujte se u těch nejlépe oblečených mužů světa.

ASAP Rocky, Harry Styles a také nestárnoucí David Beckham ví, jak na to.

A co se od nich můžete naučit? 

  1. Méně je více – bílé tričko a klasické džíny jsou často ta nejlepší kombinace jakou si můžete obléct. Na nohy tenisky, boty na zavazování nebo kotníčkové boty stylu chelsea. A je to.
  2. Bunda dělá outfit – k jednoduché kombinaci stačí zvolit zajímavou bundu a budete vypadat skvěle. Třeba modrý bomber, vojenskou parku nebo leteckou bundu s kožíškem.
  3. Vše musí sedět – když vám oblečení nesedí (je příliš malé nebo volné) úplně tím shodíte celý outfit. Všechno musí padnout akorát.
  4. Nebote se doplňků – šátek, náramek, ledvinka nebo náhrdelník. Doplňků se nebojte. Uvidíte, že vás budou bavit.