Ať už se letos rozhodujete, zda budete v zimě nosit černý nebo šedý kabát, jedno je jisté, že doplnit ho musíte zajímavými kalhotami. Klidně můžete celou zimu nosit černý nebo bílý rolák, kalhot byste ale měla mít zásobu. Různé střihy i barvy. Letos budou nejdůležitějším prvkem vaší garderoby.

Jaké se letos určitě vyplatí mít?

Kostkované

Kostka je letos všude. Ať už je to ta punková nebo ta “usedlejší”, volné i na tělo. Potřebujete je. Dají se skvěle kombinovat se vším, co už máte ve skříni. Skvěle vypadají především s jednoduchými tričky a roláky.

Zvonáče

Zvonové kalhoty slaví návrat. Nemusí to být zrovna ty stejné, co jste nosila ve druhé třídě. Mohou se rozšiřovat už odshora. Inspiraci hledejte u Francouzek. Ikonou zvonových kalhot je především Jane Birkin.

Manšestráky

Manšestráky jsou na zimu skvělé. Jsou teplé a léty prověřené. Jeanne Damas je nosí už roky a na trendy v tomto případu nehledí. Uvidíte, že to nebude záležitost jen na jednu sezonu. Když si je zamilujete, budete je nosit roky.

Sametové

Sametové kalhoty jsou letos jedním z nejpřekvapivějších trendů. Nosí je třeba Olivia Palermo, takže jsou schválené jednou z nejstylovějších žen světa. Nosí je jak na večerní akce, tak na procházku se psem. Není o čem pochybovat. Jsou skvělé a hodí se kamkoli. 

Palazzo 

Palazzo kalhoty jsou naše oblíbené. Vypadají skvěle ke krátkým bundám i k delším kabátům. Vůbec se jich nebojte. To, že by vás rozšiřovaly, není vůbec pravda. Když zvolíte ty s vysokým pasem a ten pak ještě zdůrazníte páskem, budete mít nekonečné nohy.