Mix stylů s novodobými tradičními vzory vánoční kolekce H&M v sobě skrývá kouzlo vánoc se vším všudy. “Jedná se o kolekci čistého potěšení. Ať už se jedná o perfektní sváteční šaty nebo pohodlný svetřík pro vánoční povalování u krbu s přáteli a rodinou,” svěřila se hlavní designérka H&M, Pernilla Wohlfahrt.

A my jí tento výrok můžeme potvrdit! Takový svetřík s elfím tělíčkem nebo nápaditý top znázorňující dáreček, může být perfektním tipem na vtipný dáreček pod vánoční stromek nejen pro milovnice vánočních motivů.

Mým tipem na vánoční outfit jsou červené dlouhé šaty kombinované s earcuffs, neboli náušnicemi, které jsou připnuty po celé délce ucha ve stříbrné barvě s kamínky. Kombinace těchto dvou kousků totiž vytvoří perfektní look vhodný k rodinnému posezení u vánoční tabule.

katy-perry-shows-hms-special-holiday-collection-gallery-331526

Zpěvačka Katy Perry svojí eklektičností a osobitou image dokázala perfektně vnést ducha Vánoc do letošní kampaně také díky její lásce k tomuto svátu. “Značka H&M byla součástí mého vývoje stylu od mých třinácti let. Především když jsem chtěla do svého vintage šatníku doplnit kousky, které příliš nestojí a udělají mnoho parády,” se svěřila Katy se zkušeností se švédským řetězcem. “Každý den je svátek plný zábavy a potěšení, tak jako každé Vánoce by měly být,” dodala nadšená Katy.

Jaký kousek si zařadíte na váš seznam přání vy? U nás se rozhodně neobejdeme bez nejteplejšího svetříku k večerům u krbu doprovázeným šálkem čaje. Zkrátka, pravá atmosféra žádající si roztomilou fotku na instagram!
katy-perry-shows-hms-special-holiday-collection-gallery-331528 landscape-1447189698-katy-perry-hm-holiday 1447189597-syn-mar-1447156907-main3 1447189597-syn-mar-1447156907-main3-3

 

Zdroj: H&M.com, Archiv firem