O programu MBPFW bylo napsáno dost a dost. Dnes startuje přehlídkový program, který nabídne kolekce pro příští sezonu S/S 2017. Naše redakce nebude na žádné z přehlídek chybět a redaktorka Tereza Spilková vás bude zásobovat svými dojmy i tím, proč máte začít uvažovat o změně a zajít k českým návrhářům pro nový kousek do vašich šatníků. Sledujte náš facebook i instagram, kde najdete první fotografie z přehlídek. Zítra ráno se můžete těšit na kompletní kolekce i pár slov o nich. Navíc vás čeká překvapení, které jsme si pro české návrháře a samotný MBPFW připravili, abychom zpravodajství tak trochu oživili.

DSC_4617

Nicméně již úvodní party nabídla pohled na módní vkus celebrit i hostů MBPFW, které jistě budeme vídat v prvních řadách garáží Kotva.

DSC_4647

Významnou roli tento ročník sehraje modelka Kateřina Sokolová, která si pro čtvrteční večer zvolila outfit složený z topu od slovenského designéra Michaela Kovacika a kalhot COS.

DSC_4816

Nechyběla ani herečka Jana Plodková s partnerem, která mý vytříbený módní cit a navíc vždy skvělou a usměvavou náladu.

DSC_4538

Nemůže nezmínit herečku Kateřinu Herčíkovou, kterou již tradičně doprovodil přední kadeřník Libor Šula, pro kterého má naše redakce slabost.

DSC_4609

Do společnosti vyrazil i pár Emma Smetana a Jordan Háj zahalen do přísně černé. Emma svůj outfit rozbila zajímavým turbanem, který nás zaujal.

DSC_4937

Vždy rozverná a všudypřítomná Andrea Verešová je zkrátka nepřehlédnutelná a k módním událostem prostě patří. Odvážný top asi nikoho u této dámy nepřekvapil, ale sukni rozhodně tleskáme.

DSC_4696

Jak vypadal druhý den MBPFW se dočtete již zítra na webu parizskaulice.cz, takže nás bedlivě sledujte, ať vám nic neunikne a můžete být na českou módní scénu pyšní.

Foto: MBPFW