Klasika nad klasiky se vrací: Jak nově nosit trenčkot?

/ Redakce Foto: Thestreetvibe.co

Další důvod, proč se těšit na podzim? Konečně si můžeme obléct nás milovaný trenčkot! Je to bezesporu jeden z klíčových kousků každého šatníku. Letos ale vypadá mnohem lépe, než kdy předtím.

Klasický trenčkot známe všichni a nejspíše ho také všichni máme ve skříni. S béžovými kabáty je to ale podobné, jako s černými křiváky, jeden prostě nestačí. Potřebujeme jich několik. Střihů, délek i materiálů existuje nepočítaně a každý se dokonale hodí k něčemu jinému. Tuhle nestárnoucí a nesmrtelnou klasiku navíc užijete vždycky a jen tak vás nepřestane bavit, takže si jich klidně kupte několik (Ne, nesjou stejné!).

Co se barev týká, letos jednoznačně vévodí klasická béžová. Střih a délka je ale jen na vás. Letos jsou ale v hledáčku všech módních influencerů především ty oversized. S velkými trenčkoty se totiž dá mnohem více vyhrát. Můžete je uvázat v pase, nechat volně vlát nebo různě ohrnovat a vrstvit.

Budete vypadat trochu jako detektiv Colombo a o to přesně jde. Návrat do minulosti je letos zkrátka tím největším trendem. Takže koukněte na staré filmy a seriály a nechte se inspirovat.

U trenčkotů si můžete vybírat také z různých látek. Každý působí úplně jinak. Ten z lehkého lyocelu vypadá skvěle k palazzo kalhotám.