Oversized nebo cropped. Tak se letos nosí klasická kožená (koženková) bunda. Takže pokud křiváky milujete ale váháte zda je trendy i letos, pak vás můžeme ujistit, že ten z módy jen tak nevyjde. V průběhu let se akorát nosí v různých variantách.

Poseldní roky jsme mohli vídat především ten kratší a vypasovaný. Ten rozhodně nemusíte odkládat ani letos, pokud jste ale fanouškem těcht osylových nesmrtelných bund, pak letos musíte vyzkoušet něco nového.

Oproti minulým létům se tento rok nosí především ten oversized. Vypadá old school a dá se pod něj vrstvit klidně i několik svetrů.

Nebudeme vám lhát, možná, že si v něm budete připadat jako vaše maminka v 80. letech a možná, že vám to i ona sama připomene. To ale přeci vůbec nevadí. Retro je letos cool a musíte ho vyzkoušet taky! Uvidíte, že vás oversized křiváky budou bavit.

Noste ho třeba k černému roláku, přes dlouhé šaty nebo klasicky k volným džínům a bílému tričku. Určitě se nebojte sáhnout po tom opravdu větším. Nejen, že je pohodlný, navíc ho můžete kombinovat i v zimě. Stačí, jak jsme říkali, si pod něj obléct svetr a uvidíte, že vám zima nebude.

Ani s klasickým křivákem na tělo letos neuděláte chybu, stačí si ho obléct trochu jinak. K trendy bílým nebo mom džínům a malé crossbody kabelce.