Fiona Zanetti

Pravá ruka Kristiny Bazan (Kayture) za svou nejlepší kamarádkou rozhodně nezaostává. Její Instagram je toho důkazem. Fiona miluje staré francouzské filmy, černou barvu a klasické, nestárnoucí kousky oblečení.

new digits ? @anthography_

Příspěvek sdílený Fiona Zanetti (@fionazanetti),

Lucia Cuesta

Španělka Lucia je ve své domovině tak trochu celebritou. Splečně se sestrou Helenou navrhují šperky a věnují se stylingu. Nás moc baví její jednoduché a nápadité outfity, ve kterých kombinuje trendy i retro a klasické kousky.

Di only one ?

Příspěvek sdílený Lucia Cuesta (@luciacuesta_),

Anne-Miek Kessels

Anne-Miek založila web modeamour.com a vede inspirativní Instagram Mode Amour, který je vlastně jakousi virtuální inspirativní nástěnkou. Anne-Miek kombinuje základní barvy, jako je velbloudí, černá či bílá, a džíny považuje za opravdovou nezbytnost. I my!

Sunday’s uniform ? #Vartist #Modedamour #Style

Příspěvek sdílený Anne-Miek Kessels (@modedamour),

Maria Bernard

Maria, designérka a zakladatelka vintage obchodu, je v poslední době naší velkou instagramovou favoritkou. Její outfity nás nikdy nepřestávají překvapovat. Jestli taky milujete originální módní kreace, jež jsou bez problémů nositelné, dejte jí follow.

Last days in Madrid

Příspěvek sdílený María Bernad (@maria_bernad),

Gabrielle Caunesil

Francouzská modelka se skvělým stylem, Gabrielle, je krásná, sympatická a její outfity jsou prostě na jedničku s hvězdičkou. Navíc neustále někde cestuje, takže u ní najdete inspiraci na každé počasí. Jeden týden obléká plavky, další zase kožich. Závidíme.

Parisienne un jour, Parisienne toujours !

Příspěvek sdílený G A B R I E L L E (@gabriellecaunesil),