Kostky, kam se podíváte. Jak nosit největší trend letošního podzimu?

/ Redakce Foto: Pinterest

Kdybychom měli vybrat jeden trend letošního podzimu, rozhodně by to byly kostky. Flanelový vzor ve stylu 70. let se teď objevuje úplně na všem. Jak kostkované oblečení nosit?

Nejjednodušším způsobem, jak kostkovaný trend nosit, jsou samozřejmě saka. Na světových fashion weecích se jednalo o nejoblíbenější součást street stylových outfitů.

Trendy jsou hlavně oversized saka v pánském stylu nebo kabáty. Zkombinujte je s bílým tričkem s nápisem, džíny, bílými teniskami a zlatými náušnicemi a docílíte univerzálního outfitu.

Kostkovaná saka ale působí jsou také neobyčejně chic. S vintage džíny nebo sukní a nízkými podpatky získáte bohémský look.

Dalším kusem oblečení, na kterém můžete kostky nosit, jsou samozřejmě sukně. Nemusíte se přitom omezovat jen na šedou – in jsou kostky ve stylu 70. let v různých barvách, od žluté až po modrou. Ideálním materiálem je samozřejmě vlna nebo flanel. Skvěle se hodí k jakémukoliv #backtoschool outfitu!

 

Kostky se letos objevují zkrátka úplně na všem a nemusíte se bát ani míchat kousky oblečení s různým typem a barvou kostek.