Kotníčkové boty jsou nezbytnou součástí botníku. Kvalitní, univerzální, ideálně černé – takové potřebuje každý. Hodí se jak k šatům, tak ke kabátům. I přes mnohé skeptické pohledy je opravdu můžete snadno nosit v létě i v zimě. Jak to dokazují modelky po celém světě. Pokud tak fandíte botám bez podpatku ale nebaví vás neustále dokola nosit tenisky nebo mokasíny, kotníčkové boty jsou přesně to, co dodá vašim outftům svěží energii.

Po jakých se podívat teď na podzim a v zimě? Skvělé jsou třeba staré dobré martensky, vojenské boty na zavazování nebo jiné, velké a výrazné boty. Boty ve stylu Chelsea jsou rozhodně klasika, letos ale vsaďte na nějaké výraznější a větší s tlustou podrážkou.

Budou vám dělat společnost celou zimu a uvidíte, že je na jaře ani nebudete chtít zouvat. Dají se totiž nosit úplně se vším. Navíc v nich budete chodit stejně sebevědomě jako v botách na podpatku, jen budou mnohem pohodlnější. Kotníčkové boty totiž stejně jako kvalitní podpatky také dodávají vaší chůzi tak trochu “attitude”. Budete si v nich prostě připadat jako hodně stylová rebelka.

Tak jaké budou ty vaše?