Barevné skinny džíny

Džínovina jen málokdy potřebuje jinou barvu, než tu “přirozenou”, tedy modrou v různých odstínech. Všechny ostatní, například červená, zelená nebo dokonce žlutá, džínám zkrátka nesluší, a to především ve skinny střihu. Vyhrajte si z barvami raději na jiných částech oblečení!

Nášivky na loktech

Také si pamatujete pruhované svetry s béžovými nášivkami na loktech? Během roku 2012 se rozšířily do všech módních řetězců, a nezůstaly jen u kulatého tvaru a původní nenápadné barvy. Pokud vám takový svetr leží ve skříni, netřeba ho vyhazovat, ale třeba na chalupě určitě najde lepší využití.

Zvířecí potisk

Takzvaný animal print se do ulic vrací pravidelně – i přesto, že zkombinovat tento trend vkusně je velmi náročný úkol. Leopard si sice skvěle rozumí s květinami či pruhy, musíte však na něj opatrně. Sázejte raději na jistější kousky a opulentnější zvířata spíše nechte být.

Boty Uggs a Crocs

Dvě slavné značky bot, které si už pomalu zaslouží označení kultovní. Ne však v úplně dobrém smyslu, Uggs se setkávají s rozporuplnými reakcemi a Crocsy byly terčem posměchu už od počátku – nezachránila je ani kolaborace s módním domem Balenciaga.

Kožené kalhoty

Kožené bundy přišly do módy už v padesátých letech společně s Pomádou, kalhoty z tohoto materiálu o něco později. Můžete však s klidem zůstat jen u kožených svršků, bot či kabelek – nejen, že kožené kalhoty nepatří k největším stylovým úlovkům, ale zvlášť v létě se v nich zřejmě nebudete cítit moc pohodlně. A aktuální trendy volí komfort!