Messy hair

Větrné počasí nebo prostě bad hair day? Vše se dá schovat za důmyslný rozcuch, který krátkým vlasům sluší. Inspirujte se třeba plážovým lookem Katie Holmes nebo zpěvačkou Dua Lipou, která doplnila messy účes koženou bundou.

Uhlazený look

Herečka Margot Robbie a modelka Emily Ratajkowski zvolily podobný styl, ale konečky vlasů si natočila každá na jinou stranu, dovnitř a ven. Oba způsoby vytvoří jemný, až panenkovský look. Jen pozor, pokud máte kulatý obličej, konečky dovnitř by to jen zbytečně zvýraznily.

Trendy ofina

Pokud toužíte po radikálnější změně, ofina je tou správnou volbou. Zakryje vysoké čelo a málokomu nesluší – ani kudrnaté vlasy nejsou překážkou. Inspirujte se například u holandské modelky Marjan Jonkman, kombinace dlouhé ofiny, blond a růžové vypadá rebelsky a chic zároveň.

Krátký sestřih

Že jsou vlasy po ramena na vás moc? Takzvaný power look snadno vykouzlíte s pomocí krátkého sestřihu. Ten nemusí vypadat vždy klukovsky, důkazem je modelka Ruby Rose, která vlasy elegantně přehodila dozadu.

Pěšinka uprostřed

Klasika, která neomrzí. Oblíbily si ji například Lily James a Eva Riccobono. Italská herečka a modelka uprostřed rozdělila i ofinu, což je nejlepší řešení, když vám vlasy zasahují do očí, ale nemáte čas na časté návštěvy kadeřníka!