Yellow Trend

Žlutá je nejmódnější barva podzimu. Přesvědčila nás o tom přehlídková mola s kolekcemi právě pro tuto sezonu. Proč si tedy nepořídit žlutou kabelku? Jestli si s výraznou barvou nejste jistí, zvolte model Balenciaga s umírněnějším nápisem. Nebojte se však ani sytého kousku Off-White, který mimochodem seženete i v obrácené variantě, tedy se žlutým popruhem a černou kabelkou. Label Marni zase elegantní  kousek doplnil zlatem.

Pure Gold

Stříbrný minimalismus lehce ustoupil a dal přednost dominantní zlaté, a týká se to nejen šperků, ale i doplňků. My proto na podzim jednoznačně volíme kousky se zlatým zdobením. Upřednostníte metalická loga a řetěz na modelu Versace, zlatý třpyt Jimmy Choo nebo hravé Monster Eyes od Fendiho?

Red Alert

Červená následuje žlutou v žebříčku nejpopulárnějších barev roku a s rudými kabelkami se skutečně roztrhl pytel. My nemůžeme odolat vášnivé rudé se zlatým logem Gucci, ale ani další italské ikoně, Pradě, jež také sytou červeň doplnila zlatým řetězem. Francouzská legenda Saint Laurent zase zvolila chladnou barvu stříbra.

Logomania

Klasický 90’s trend velmi dobře funguje i na doplňcích. S logománií si výborně poradila značka Valentino, tak proč nejít do crossbody kabelky Valentino, která vás nezatíží? Potřebujete-li přece jen více místa, pak rozhodně zvolte stylový bucket bag od Saint Laurent. Fendi svůj klasický look zase obohatil kontrastní červenou.

Fanny Pack

V devadesátkových trendech zůstaneme i nadále. Chcete-li být v kurzu a užít si módu trochu zábavněji, neměla by vám v šatníku a kolem pasu nebo cross body stylem chybět ledvinka. Belt bag najdete u všech módních designérů hned v několika variantách. Nás baví novinka od Balenciagy s limetkově zelenou, pocvočkovaný Valentino nebo multifunkční Gucci.

Black Classic

Chcete stoprocentně nadčasový kousek? Tak vsaďte na černou kabelku, nejlépe v saffiano kůži, která vydrží snad vše a díky drobné struktuře nebude vidět, když ji poškrábáte. Z černých modelů doporučujeme hravý kousek Givenchy s výraznými zlatými detaily, elegantní model Off-White s typickými nápisy nebo jednoduchý ale originální design Tory Burch.

Color Lover

Že toužíte po originálním modelu, který rozhodně nevyznává jen jednu barvu? Dobře děláte, užijte si designové kousky v celé své kráse. Trendy už tak dlouho hlásají bujarost barev i vzorů, že se určitě nejedná o investici do kabelky, která bude fungovat jen jednu sezonu. Neodolávejte tak svéráznému kousku Versace, batohu Burberry s oslavnou duhou, která je ještě prací Christophera Baileyho nebo květinám Dolce & Gabbana!

Foto: Luisaviaroma.com