Široké korzety

Trend korzetů a širokých pásků nyní vystřídají ty tenké. Ty skvěle a daleko rafinovaněji zdůrazní váš pas. Nejlépe tak budou fungovat ve stejném odstínu vašeho topu, nebo šatů.

Millennial pink

Asi se shodneme, že zamilovat se do této barvy bylo naprosto snadné. Růžové totiž podlehl opravdu každý. Nemusíte ale zoufat, v pastelových barvách se ponese i následující rok. Už jste slyšeli o levandulové? Ta bude tím nejvíce hot odstínem příštího roku.

Skejtové tenisky

Tenisky se budou nosit pořád, jen trochu v jiném provedení. Klasické skejtové sneakersky ponechte svému klukovi a místo nich se obujtte do pořádných “ugly shoes”. Tady platí jediné – čím barevnější, masivnější a ošklivější, tím lepší.

Bomber jacket

I přesto, že se tahle bunda držela v trendu již několik sezon, teď je na čase se s ní rozloučit. Alespoň na chvíli. Vyměňte ji za sofistikovanější sako, které vypadá stylově za všech okolností. A to i s teniskami.

Off shoulder

Také s trendem jedno rameno, nebo úplně bez, se s těžkým srdcem rozloučíme. Nahradí ho maxi volány, které budou zdobit nejen šaty, ale i rukávy košil nebo nohavice. Zkrátka je můžete čekat úplně všude. Nová vlna romance je už na cestě!