Ledvinky jsou teď velkým hitem. Jsou stylové a především dost praktické. Nosí se jak malé za páskem, tak velké přes rameno. Najdete je v kolekcích snad všech světových designérů. Například ty od Gucci nebo Louis Vuitton jsou mezi street stylovými hvězdami obzvlášť populární.

Nosit ledvinku není navíc vůbec složité. Zapomeňte na to, jak moc jste ji kdysi neměla ráda. Pokud máte stále ještě k ledvinkám odpor, zkuste je nejprve nosit přes rameno nebo jako crossbody kabelku. Vyplatí se ji znovu vyzkoušet, těžko totiž seženete nějakou praktičtější kabelku (vaši rodiče vám to jistě potvrdí). Má spoustu kapes – na mobil, klíče, karty nebo peněženku, rtěnku, pudr. Vždyť to znáte.

Co se materiálů týká, máte široký výběr. Od koženky až po bavlnu. Existuje také nekonečně mnoho tvarů, ze kterých letos můžete vybírat. Od malých na pásek až po ty velké, které můžete nosit místo kabelky.

Jestli ještě doma máte vy nebo vaši rodiče nějakou starou ledvinku, tak ji oprašte a vyneste ji hrdě do ulic. Nic není špatně, takže nemůžete udělat chybu. Jediné, co je důležité, je, aby se vám líbila a cítili jste se s ní pohodlně.

Podívejte se, jak dokonale teď ledvinka vypadá. Nikdy neříkej nikdy se hodí i v tomto případě.

Velká ledvinka je skvělá místo crossbody kabelky. Vypadá skvěle, nepřekáží tolik, jako malá kabelka, a vše máte po ruce. Je skvělá na výlety a procházky po městě. Takže jestli se chystáte na toulky po evropských nebo světových metropolích, vsaďte na ledvinku.

Pokud máte doma malou kabelku, určitě se nebojte si jí protáhnout poutky na pásek u kalhot a nostit jí jako ledvinku.

Ledvinku můžete nosit i místo pásku. Dodá siluetu jak šatům, tak i kabátům. Ano, klidně si ji oblečte přes zimní bundu nebo kabát. 

I malé ledvinky, které byste v devadesátých letech nosila okolo pasu, se nebojte navléct přes rameno.  Váš outfit pak bude mnohem zajímavější a originálnější.

Tak která ledvinka bude ta vaše? Klidně si jich pořiďte několik. Z módy určitě jen tak nevyjdou.