Bohémské vyšívané šaty, retro brýle, oversized oblečení, pánské košile a především zdravotnické boty (ve stylu Birkenstock). To všechno jsou trendy, které odstartovalo tohle sestreské módní duo a které miluje a nosí celý svět. A nejen to, jsou také oceňovanými a slavnými módními návrhářkami. Stojí za populárními značkami The Row a Elisabeth and James. Obě značky přitom milují jak módní kritici, tak zákazníci.

Mary-Kate i Ashley Olsenovy možná nosí to, co byste si na sebe spíše nevzali, to ale neznamená, že byste jejich stylu neměli věnovat pozornost. Jejich outfity jsou nadčasové, složené z klasických kousků, jednoduché a ani za dvacet let nebudou působit staromódně a nemožně. Ani jedna ze sester nepodléhá módním trendům, i když si občas rády pohrají i s některými trendy kousky, nikdy nepůsobí jako módní oběti. Jednoduše mají módu v malíčku.

Co byste od stylových dvojčat mohli okoukat?

Oversized nade vše

Pokud nebudete vědět, jakou velikost oblečení zvolit, vždycky jděte raději do té o málo větší. Větší oblečení vám zkrátka dodá na eleganci a bude působit mnohem kvalitněji.

To, co nosila vaše babička není staromódní

Naopak, je to klasika, kterou byste měla nosit i vy! Podívejte se na její staré fotografie a okopírujte některé její looky. A rozhodně se nenechte odradit narážkami nebo poznámkami ostatních. Jednou klasika, vždycky klasika.

Méně je více

Až budete přemýšlet o tom, co si vzít na luxusní večeři nebo večírek, pamatujte, že méně je vždy více. Pokud nechcete působit “příliš”, sáhněte po jendoduchých barvách a materiálech. Čím méně kůže odhalíte, tím, někdy, lépe. Nechte prostor představivosti. Nemusíte se hned zapínat do upnutých bandážových šatů, abyste byla sexy.

Pohodlí nade vše

Když se nebudete dobře cítit, nebudete ani dobře vypadat. Navíc nebudete sama sebou. Noste takové oblečení, které vás nijak neomezuje v pohybu. A to především na dlouhé pracovní dny.

Trendy kombinujte s tím, co už máte zažité

Pokud máte chuť experimentovat s výraznými trendy, ale bojíte se, že se buď nebudete cítit nebo že vám nebudou slušet, pište si důležitou poznámku. Pokud zkombinujete výrazný trendy kousek s něčím, co už máte dlouho, víte, že to funguje a cítíte se v tom stoprocentně sama sebou, nikdy nemůžete šlápnout vedle. Výrazné manšestrové kalhoty tak oblečte se starým černým sakem a uvidíte, že vás váš outfit bude bavit.