Z léta do podzimu: Midi a maxi délky, jež předvedl street style na NYFW

/ Lenka Komrsková

Komfort aktuálně hraje v módě prim. Zapomeňte na krátké mini sukně, které musíte po každém kroku nenápadně posouvat dolů. Trendy hlásají zaměřit se na midi a maxi délky, kterým už pro jejich pohodlí nemá cenu odolávat. Inspirujte se street stylem z newyorského fashion weeku.

Mixujte vše!

Hravá délka vám dovolí odvázat se mnohem více, než u minisukně. Nemusíte se bát větší extravagance a namixovat vzory, barvy a střihy dle libosti. Midi kousky noste s teniskami ale i s kozačkami, jejichž sezóna pomalu začíná. K elegantnímu outfitu po vzoru street style ikon klidně přidejte ledvinku. A pozor, midi délka jako hit platí i u kalhot.

Trend overload

Ne, že bychom tak tíhli k aktuálním trendům, když nás ale baví, proč ne? Klidně jich rovnou spojte víc dohromady. Delší sukni či šaty si vyberte se vzory, jako je kostka, pruhy, leopard či květiny. Jděte i do kombinace ramínkových šatů přes top, sázejte na neonové barvy, denim nebo flitry a hlavně se bavte! Nezapomeňte přes sebe nakonec přehodit sako a pořádně outfit navrstvit.