Když jde o letní šaty, jsme hodně vybíraví. Musí dokonale sedět, nesmí být příliš krátké, musí být z lehké přírodní látky, musí dělat hezké nohy, musí se hodit do města i na pláž a hlavně musí být pohodlné.

Loni v létě ovládly Instagram i ulice šaty ve stylu slip (na tenká ramínka), ty letos nahradily zavinovací šaty. Dlouhé, krátké, s rukávy i bez. Zamilovaly jsme si je i my. Jsou praktické, krásné a neuvěřitelně pohodlné. Zkrátka splňují všechny naše požadavky. Navíc nehrozí spálená ramena ani záda. K vidění je rovněž hodně volánků, určitě se jich nebojte, když vyberete správně, nebudou vás rozšiřovat a ani nebudete za diblíka. Volánky umí být opravdu ženské a sofistikované.

Hon na ty nejlepší šaty je často nekonečný. Letos jsme pro vás vybrali ty, které prostě musíte mít za každou cenu, i kdybyste měla hledat až na kraji světa/internetu. Jsou stylové, pohodlné a krásné. A které to jsou?

Bílé

Bílé bavlněné šaty jsou klasika, která nikdy nevyjde z módy.

Červené

Červená je barvou letošního léta. Proto by vám šaty této barvy rozhodně neměly v šatníku chybět.

Zavinovací

Milujeme je. Módní svět taky. Co ještě dodat? Prostě je musíte mít!

Po lýtka

Pokud nerada ukazujete nohy, pak jsou pro vás tříčtvrteční šaty jako dělané. Podobné možná nosila vaše babička. S krátkým rukávem a knoflíčku vpředu budete vypadat jako Brigitte Bardot.

Maxi šaty

Maxi šaty jsou zkrátka must have. Jak je nosit letos? Hlavně zavinovací. Pokud vám občas z nich vykoukne nožka, tím lépe.