Ženské šaty nikdy nevyjdou z módy

Ženské zavinovací šaty ve tříčtvrteční délce jsou kouskem, který můžete dědit z generace na generaci. Jsou ženské, lichotí postavě a vypadají vážně šik.

Ošklivé kalhoty jsou must have

Takzvané “ugly pants” ovládají letošní sezónu a mezi Francouzkami vyhrávají na celé čáře! I přesto, že to nejsou ty nejslušivější kalhoty by ale neměly nikdy škodit vaší postavě. Vybírejte správně! 

Rafinovaný výstřih povolen

Francouzky se rozhodně nebojí hlubokých výstřihů. Naopak. Dodržují ale pravidlo, že vždycky musíte ukázat jen kousek kůže. Méně je totiž více. Pokud tak máte ultra hluboký výstřih, ostatní části těla mějte zahalené. Budete tak působit mnohem tajemněji a zajímavě. Trik, který rozhodně použijeme.

All white everything je must

Celobílé outfity jsou na léto ideální. Ochladí a jsou šmrncovní. Milujeme třeba kombinaci bílých džínsů a trička – snad nejfrancouzštější kombinace pod sluncem. Bílou plochu rozbijte černým páskem, barevnou kabelkou a řetízkem nebo šátkem.

Červenou rtěnkou nikdy nic nezkazíte

Červenou rtěnku unesete za jakéhokoli počasí. Francouzky se jí nevzdávají ani v těch největších vedrech. Najděte tu svojí barvu, která bude dokonale ladit s barvou vaší pleti a vlasů. V létě můžete sáhnout po těch s růžovým podtónem, na opálené pleti vypadají skvěle.

Cardigan je váš nejlepší společník

Klasický cardigan, nebo také propínací svetřík, je dokonalý na chladná letní rána. Je lehký, verzatilní a nezabere skoro žádné místo. Takže až půjdete odpoledne z práce, snadno ho složíte do kabelky. Nebo si ho klidně můžete uvázat kolek pasu.