Francouzky stále patří mezi jedny z nejstylovějších žen světa. V čem spočívá kouzlo jejich stylu? Jsou ženské, sebevědomé, nad věcí, cool a hlavně šik. Ráno jsou elegantní a roztomilé, večer jsou za femme fatale. Umí zkrátka pracovat s tím, co jim příroda nadělila. Nesnaží se sebou bojovat, naopak, respektují svoje nedostatky i přednosti, to hraje v jejich prospěch jak v oblékání, tak v líčení.

Mezi naše nejoblíbenější stylové francouzské krásky patří Jeanne Damas a Camille Charriere, které nikdy nepůsobí, že by se příliš snažily, přesto ale vypadají vždycky dokonale.

Letošní léto jsme se rozhodly, že jejich styl napodobíme, ženskost a francouzská elegance je totiž v kurzu. Tak vytáhněte svoje vintage šaty po babičce a honem na náplavku pro čerstvé bagety a tulipány!

Které trendy si letos od Francouzek určitě vypůjčíme?

Síťovka je zpět

Síťovka se vrací na scénu. Nejen, že je stylová, je i ekologická. Noste ji na nákupy a používejte ji místo igelitových sáčků! A rozhodně se ji nebojte vzít i do práce.

Džíny a tričko fungují vždycky

Džíny a tričko můžete, alespoň podle Francouzek, nosit úplně kamkoli, ve kteroukoli denní i noční hodinu. Doplňte je bílým tričkem a nesmrtelné kombo je na světě.