Flitry

Metalické zdobení, flitry a zkrátka vše, co se třpytí, bude hlavním doplňkem našeho letního šatníku. A to ve dne i v noci! Zapomeňte na to, že flitrové šaty patří jen na party, a v klidu si je oblékněte i přes den. Stačí, když je zkombinujete s lehkým sakem a jednoduchými sandálky či lodičkami do práce a s teniskami na odpolední kafe s přáteli.

Puntíky

Jaký vzor je bezpodmínečně spojený s létem 2018? Polka dot! Klasické puntíky v černobílém provedení se vrací zpátky na scénu a budou se nosit mnohem více, než kdy předtím. Skvělou zprávou je, že na ně rozhodně nemusíte čekat až do léta. Tak neváhejte a vezměte si na sebe romantickou blůzu či šaty klidně hned.

Peří a třásně

Třásně byly chvíli trendy a své místo pravidelně nacházejí spíše ve festivalové módě. Coachella je toho důkazem. Teď se ale třásně dostávají do popředí ve velkém a spolu s nimi i barevná peříčka. Ta skvěle doplní nejen sukně či šaty, ale také kalhoty. Nosit je můžete zkrátka všude! Proč nezvolit třeba hravou kabelku?

Kostka

Kostka se jednoduše stala nepostradatelným vzorem a trendem číslo jedna. Pokud jste se v uplynulých sezonách staly jejími fanynkami, můžete jásat! Kostka sklízí enormní úspěch a v létě se bude nosit s malým upgradem – v pastelových barvách. Pozor, super trendem zůstane i na podzim. Potvrdili to snad všichni top návrháři během fashion weeků pro podzim a zimu 2018/2019. Tak se kostkou klidně vybavte ve velkém!

TIP: Sezonní silonky

Nechce se vám se všemi stylovými šaty čekat až na oficiální horkou sezonu, ale ráno a večer vám v letním outfitu bývá zima? Všechny jsme už někdy trochu nešťastně natáhly krátké ponožky na silonky, abychom si mohly trendy kombinaci sukně a tenisek pořádně užít. Problém však nyní vyřešil expert na spodní prádlo, značka Bellinda, která na trh uvedla revoluční dámské punčocháče s integrovanou bavlněnou ponožkou v minimální, ale praktické velikosti. Najdete je pod názvem punčochové kalhoty COOL. Už vám nic nebrání obléct si jakýkoliv outfit právě teď, tak běžte směle vstříc přívětivému jaru!