Ano, all black outfity jsou v našem repertoáru nepostradatelnou kombinací, někdy ale potřebujeme prozářit náš den trochou barev. Letos, jsou barvy trendy. A to všechny a klidně dohrodmady, v jednom outfitu. Oranžová, modrá, růžová, žlutá – klidně se oblečte od hlavy až po paty do jedné, nebo je nakombinujte různě dohromady, nebo si vyberte jen jednu, a oblečete si ji k černému nebo šedému outfitu. Letos se smí všechno.

Jen detail

Pokud barvy nejsou zrovna vaše pole působnosti, zkuste na ně jít pomalu. Třeba v podobě malých detailů, například barvená mikina pod kabátem, nebo malá kabelka či boty. Pokud se většinou držíte základních barev a jednoduchých kombinací, stačí vám jeden výrazný barevný kousek.

Kabát

Barevný a výrazný kabát se vám bude nejen hodit, ale bude vás i bavit. Když budete mít potřebu vzít si na sebe něco výrazného, ale nebudete mít příliš čas o tom přemýšlet, vezměte si barevný kabát a je to. Nemusíte se bát, že byste působila přeplácaně nebo příliš výrazně. Stačí, když bude zbytek vašeho outfitu jednoduchý.

Barvený kostýmek

Jestli vás už nebaví vaše pracovní uniforma, pořiďte si barevný kostýmek. Hodí se jak do kanceláře, tak na party. Stačí jen vyměnit boty a doplňky. Vyberte si takovou barvu, která vám nejvíce sluší. Letos jsou trendy snad všechny barvy, takže jděte třeba do šedé, růžové nebo modré. Je to jen na vás.

Barevné svetry

Asi nejjednodušší způsob, jak letos začlenit barvy do vašeho šatníku, jsou barevné svetry. Velké svetry se nosí každou zimu. Klasickou šedou a černou letos vystřídejte s růžovou, fialovou, žlutou nebo zelenou.

Palazzo ve výrazné barvě

Palazzo kalhoty nás baví, to už nejspíše víte. Nejlepší jsou ale ve výrazných barvách. Třeba tahle zářivě žlutá. Ideální na zimní měsíce, kdy sluničko nevidíme celé týdny. Oblečte je třeba k šedému svteru nebo kabátu. Skvěle vypadají také s bílým rolákem. Obujte k nim cokoli vám bude pohodlné. Třeba tenisky.

Od hlavy až k patě

Pokud se barev nebojíte, určitě zkuste outfit v jedné barvě od hlavy až k patě. Zvolte si jednu barvu a oblečte si její různé odstíny. Nejsnazší je to třeba s vínovou, oranžovou nebo modrou. Není to tak složité, jak se může zdát. Stačí si obléct různé odstíny jedné barvy, kterou už máte doma. Nemusí si být příliš podobné. Boty a bunda se od sebe mohou lišit mnohem více. Stačí, když si bunda a kalhoty budou barevně nejbližší, ostatní kousky už pak nemusíte tolik řešit.