Pánský fashion week: Londýn a Miláno!

/ Redakce

Týdnům módy zasvěceným dámské módě se každoročně dostává mnohem více pozornosti – to je ale škoda, protože v pánských kolekcích najdou inspiraci jak muži, tak ženy. Podívejte se, co pro nás přichystaly známé značky v Londýně a v Miláně!

Moschino

Jednu z nejvýraznějších kolekcí milánského fashion weeku předvedl Jeremy Scott. Modely a modelky oblékl do latexu, masek a policejních čepicí.

Prada

Divoké vzory, kombinace tmavých a křiklavých barev a především klobouky. Tak vypadala přehlídka pod vedením Prady, která zkombinovala sportovní look s elegancí.

Emporio Armani

Sportovní nádech byl patrný i u labelu Emporio Armani, kde modelové pózovali se snowboardem a helmou. Celou kolekci spojovaly nenápadné odstíny zelené.

Charles Jeffrey

Skotský návrhář Charles Jeffrey zazářil minulý měsíc na British Fashion Awards a nyní i na londýnském fashion weeku. Přehlídkou s názvem Tantrum chtěl vyjádřit pocity frustrace a hněvu, jež zažívají členové queer komunity v dospívání.

Fendi

Také podzimní kolekce Fendi obsahovala netradiční pokrývky hlavy. Nesla se ve znamení tmavých tónů, kostkovaných obleků a kožešin.

Foto: Dazed, i-D Magazine