Sny bez hranic

Opulentní až lehce dekadentní přehlídka, jež se konala v Hôtel Salomon de Rothschild, zhmotňovala návrhářovu představu haute couture. “Žádná pravidla, žádné časové sekvence, pouze vyjádření snů, to je pro mě couture. Místo, kde můžete předvést svou vizi krásy a nejintimnější sny,” nechal se slyšet. Je tedy zcela zbytečné pokoušet se definovat, co se ve středu v Paříži odehrálo. Místo toho se raději nechme unášet lehkou, nezatíženou kolekcí, kde je vše dovoleno.

Neomezená inspirace

“Přistupoval jsem k materiálům, zdobení, barvám, i dalším prvkům úplně volně. Chtěl jsem prostě tvořit instinktivně,” dodal Piccioli. Zřejmě proto najdeme v kolekci inspiraci řeckou mytologií. A barokní prvky. A fotografie Deborah Turbeville. A středověké brnění. A Ziggy Stardust také dostal svou roli.

Exploze barev

Celou kolekcí se prolínala barevná exploze doplněná precizním make-upem, zejména v podobě barvitých očních linek, jež vždy korespondovaly s celkovým lookem. Zaujala nás i trendy kombinace červené a růžové. A nemohli jsme spustit oči ze zářivě pomerančové róby, zeleného popelkovského snu, casual kápě poseté flitry v barvě smaragdů, a samozřejmě ani z Kaii Gerber se statement účesem v lila šatech s maximalistickým peřím. Nechyběla spousta zlata a třpytu, módní žlutá, tyrkysová a zkrátka všechny tóny duhové palety. Prohlédněte si naše oblíbené looky a zasněte se při módní show v přiloženém videu.