V pořadí tedy třetí kolekce bot nese název So Stoned a hlavní roli hrají kameny. Nikoli však obyčejné, ale luxusní nahrazující šperky. Je vidět, že právě kamenům Manolo Blahnik v poslední době zcela propadl, protože již dnes bude v showroomu české značky Preciosa odhalen pár bot, který obuvník vytvořil speciálně s křišťály Preciosa.

Po předešlých kolekcích Denim Desserts a Savage je tu kolekce plná lesku, která se do butiků dostane v červenci tohoto roku. V kolekci nechybí trendy pantofle, Rihannou oblíbené gladiátorky i klasické sandály.

Boty jsou vytvořeny z PVC  materiálu tak, aby pásky působily téměř neviditelně a daly tak prostor k vyniknutí krystalů značky Swarovski.

„Toto je neuvěřitelně vzrušující spolupráce a já jsem naprosto nadšený s výsledkem. Práce s Rihannou byla úžasná, její vášeň, síla, kreativita a styl se odráží v designu každé boty,“ řekl Manolo pro britský Vogue. „Myslím si, že každý bude milovat to, co za nedlouho uvidí,“ dodal designér ke spolupráci, která trvala přes rok a my jsme z ní nadšeni.