Koukněte se na náš návod, jak postupně zakomponovat tento, ze začátku možná trochu odvážný prvek, do vašeho šatníku. Uvidíte, že na konci zimy v něm budete běhat od hlavy až po paty. Jak si ho jednou oblečete, už ho nikdy nebudete chtít sundat. Je tak pohodlný, využijte jeho sezónu na maximum a ničeho se nebojte! Nic jím rozhodně nezkazíte.

1) Choker

Tady máte rovnou dva trendy v jednom. Choker, nebo obojek, chcete-li, se bude nosit v mnoha variantách a ke všemu. Proč tedy nezkusit ten sametový? Můžete zvolit úzký, nebo silnější. Je to jen na vás.

velvet2

2) Mikina nebo tričko

Tričko je základní kousek šatníku. Můžete tedy zvolit sametové jednoduchého střihu. Sametová mikina vás zahřeje tak, že přes ni nemusíte ani nosit bundu. A navíc vypadá luxusně a vsadíme se, že jste na sobě nikdy neměla nic tak pohodlného.

Men's Fashionweek Paris, ss2016, day 1

3) Sako

Když se trochu osmělíte, můžete zkusit sako. Změňte trochu svoji pracovní uniformu a nahraďte klasické bavlněné sako tím sametovým. Na podzim a zimu je naprosto ideální. Můžete ho nosit jak k džínům, tak k formálním kalhotám, nebo šatům či sukni.

velvet4

4) Kalhoty

Sametové kalhoty jsou další neuvěřitelně pohodlný kousek, který můžete vyzkoušet. Může se zdát, že je těžké je zkombinovat, pokud ale zvolíte upnutý střih, můžete je nosit stejně jako klasické džíny. Jestli půjdete do volnějšího střihu, nejlépe k nim budou vypadat krátké bundičky.

velvet6

 5) Oblek

Klasický oblek, který vypadá skvěle jak přes den, tak večer. Samet je opravdu neuvěřitelně univerzální materiál. Pokud máte do kaceláře dress code, nahraďte svůj běžný oblek tím sametovým. A večer? Jednoduše popadněte psaníčko, červenou rtěnku a můžete jít.

velvet3

 

Zdroj: Pinterest, Oraclefox.com