XXL náušnice

Pokud si přejete být v davu nepřehlédnutelná, nebo zkrátka chcete oživit celku obyčejný look, máme pro vás řešení – maxi náušnice. Módní domy jako Fendi, Giambattista Valli, Chanel nebo Tom Ford udělaly z nenápadného doplňku hlavní prvek a nebály se riskovat s rozměry, tvary, třpytem či monogramy.

Klasické brože

Elegantní brože pozvednou váš outfit naprosto spolehlivě, navíc vypadají tak luxusně a chic. Záleží jen na vás, jaký ornament si na vaši brož zvolíte. Bude to minimalistický stříbrný list od labelu Phillip Lim, nebo extravagantní a pestrobarevná tygří hlava od značky Gucci?

Netradiční náramky

Netradiční náramky se staly dalším nepřehlédnutelným trendem na molech. Návrháři jako Sarah Burton, Demna Gvasalia či Anthony Vaccarello se rozhodli, že už bylo dost malých nenápadných ozdob. Tuto sezonu proto vsadili na nejrůznější typy masivních náramků s nespočtem motivů. P. S. Mramor je zpátky.

Extravagantní pásky

Že vás úzké a obyčejné pásky už nudí? Návrháři pro vás mají řešení. Vytvořili mnoho netradičních pásků s výraznými ornamenty, logy i barvami. Z tolika různých možností si vybere vskutku každý. A ač se v dnešní době nejvíce nosí právě ty s monogramy labelů, nezapomeňte ani na pásky s velmi aplikacemi, jaké vytvořili například label Dolce & Gabbana. Top favoritem je pak Donatelly dílo na Versace pásku!

Co doporučujeme?

Jelikož je toto období ve znamení ‚více je více‘, držte se ho. Nemějte strach vzít si robustní náramky či maxi náušnice sahající až k ramenům. Vždyť co dotáhne outfit k naprosté dokonalosti, než právě doplňky?