Modelky jsou krásné a všechno na nich vypadá dobře. Alespoň se tedy říká, že by vypadaly dobře i v pytli od brambor. Možná i proto jsou to právě ony, které často nosí ty nejšílenější módní kreace a nebojí se experimentovat. Což se nám moc líbí, protože kdo jiný zná trendy lépe než ony, které koukají pod ruce samotným návrhářům a stylistům. Nejen že tak vědí co nosit, mají k tomu navíc i podrobné isntrukce a tipy od těch nejpovolanějších.

Které modelky mají podle nás opravdu styl?

Dillone 

Dillone byla loni nováčkem na mole Victoria’s Secret a letos se na pomyslný Olymp modelingu vrací. Když se zrovna neprochází po nejvíce sexy mole na světě, baví nás svými skvělými outfity a hravým stylem.


Hanne Gaby Odiele

Modelka Hanne Gaby je svým extravagantním stylem známá. Je proto také věrným objektem street stylových fotografů, kteří její outfity zvěčňují na každém týdnu módy o sto šest. 

Imaan Hammam

Imman Hammam je jednou z nejkrásnějších dívek současnosti. Nejen, že má ten nejlepší účes na světě, má také skvělý cit pro módu. Ulrikke Hoyer

Ulrikke Hoyer upozorňuje na špatné zacházení s modelkami v módním průmyslu (Na Facebooku sdílela status o tom, jak s ní neeticky zacházejí někteří klienti, který se stal virálním.). My jí moc fandíme a do toho se ještě často inspirujeme jejími skvělými outfity. Frederikke Sofie

Dánská modelka Frederikke Sofie se nebojí snad ničeho. Její outfity jsou kreativní a hravé, kombinuje nekombinovatelné kousky a vypadá vždycky cool. 

Elsa Hosk

Andílek Victoria’s Secret, Elsa Hosk, se v módě vyzná a na jejím stylu je to znát. Miluje vintage obchody a retro kousky kombinuje s designérskými novinkami. Momentálně je v prodeji její kolekce pro švédskou značku obelčení Bik Bok. V minulosti spolupracovala coby návrhářka například se značkou Re/done. 

 

Lera Abova

Jestli jste o ní ještě neslyšeli, pak je nejvyšší čas se seznámit. Lera je jednou z nejvíce cool modelek současnosti. Její styl je uvolněný, retro a pokaždé vypadá, jako by jí bylo vlastně úplně jedno, jak vypadá. My ale víme, že vypadat, že se nesnažíte, není jen tak.