Lyžujte jako mistr světa

Endorphin Republic je místo pro vášnivé lyžaře. Potěší je tu pestrá nabídka prvotřídních sjezdových lyží SCOTT či profesionálních lyží Bomber, které navrhl mistr světa ve sjezdu Bode Miller. Ten dokonce dohlížel na jejich samotnou výrobu a jeho lyže jsou stejné jako on – spokojí se jen s tím nejlepším, druhé místo je pro ně málo. Lyže Bomber jsou hbité a výbušné a mají rychlou reakční schopnost, která umožní si každý oblouk náležitě vychutnat. Lyže můžete doplnit o ultra lehkou helmu Bomber Stealth ze stejné mistrovské kolekce, výkonné all-mountain lyžáky Tecnica Mach a vyhřívané rukavice Outdoor Research, díky kterým si to na svahu užijete i v té největší zimě.

Buďte za hvězdu v designových outfitech

Na horách můžete být za hvězdu i v luxusním lyžařském oblečení značky OneMore. Ta používá jedinečný organický materiál “AppleSkin” (ano, jde skutečně o látku získanou zpracováním jablek!), který skvěle odolá chladu i UV záření. Na udržitelnou módu si potrpí i značka SCOTT, jejíž vybrané lyžařské oblečení je nejen ekologické, ale taky vysoce funkční a inovativní.

Vystupte z davu ve výjimečných botách

Povedenou kombinaci výkonného materiálu a nadčasového designu předvádí i outdoorové boty Dolomite 60, jejichž propracované detaily připomínají historický výstup na vrchol Dhaulagiri před 60 lety. Můžete v nich pohodlně strávit celý den. Pokud se už ale vidíte v après-ski, přijďte si pro nepřehlédnutelné sněhule Moon Boot. S těmito “měsíčními” botami rozhodně zazáříte.