Oficiálně je stále léto, takže “all white everything” outfit je pořád aktuální. Lněné kalhoty, balvněná košile a slaměná kabelka tvoří dokonalou kombinaci na poslední letní dny.

A v čem plánujeme strávit poslední horká letní rána? V krásném krajkovém prádle a bílé oversized košili. K tomu poprosíme hrnek čerstvě namleté kávy a dobrou knihu.

Saka pánského stylu a střihu jsou aktuálně naprostou módní nezbytností. Co nás na tomhle outfitu zaujalo nejvíce, je momentálně ta nejdostupnější kabelka, kterou nosí všichni influenceři – plastový košík. Klidně si ho půjčte od mladší sestry, dcery nebo neteře.

?

Příspěvek sdílený María Bernad (@maria_bernad),

Trend loga nějaké retro zapomenuté sportovní značky je stále aktuální a milují ho všechny módní influencerky. Co k mikině s logem? Retro sluneční brýle a elegantní kabelku.

Pink? #ellesse #ad #hartmannsoslo @hartmannsoslo

Příspěvek sdílený Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl),

“Ošklivé” tenisky nás právě teď hodně baví. Ty nejvíce trendy jsou přesně ty, které jste ještě před pár lety odmítala nosit i do lesa. Do nich samozřejmě musíte mít vysoké ponožky. Tento outfit obsahuje ještě další trend, který je momentálně na vzestupu – barevný manchester. Píšeme si ho na wishlist, co vy?

?

Příspěvek sdílený Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek),

Další outfit, který je ideální na poslední teplé dny – minišaty s dlouhým rukávem a k nim samozřejmě “ošklivé” tenisky. Barev se rozhodně nebojte, jděte do nějaké výrazné, nic nemůžete zkazit ani výraznými vzory. Tyhle šaty využijete i na podzim, stačí přes ně přehodit trenčkot nebo vinylovou parku.

?? Photo: @imvictorjones

Příspěvek sdílený Emili Sindlev (@emilisindlev),

Naše oblíbená modelka Romee Strijd dokazuje, že bez saka se zkrátka letos neobejdete. V teplých dnech si pod něj oblečte třeba crop top, v zimě rolák. Na hlavu si nasaďte populární námořnickou čepici a můžete vyrazit.

??

Příspěvek sdílený Romee Strijd (@romeestrijd),

I Elsa Hosk ví, že námořnická čepice je nezbytným doplňkem. Nosí ji momentálně všechny supermodelky, ale vy si ji určitě pořiďte také. Vypadá skvěle, zachrání vás i v ten nejhorší bad hair day a je to ideální závěrečná tečka každého outfitu.

??

Příspěvek sdílený elsa hosk (@hoskelsa),