Kreativní ředitel značky, Albert Kriemler, se pro tuto monochromatickou kolekci nechal inspirovat především v knihách, které se věnují tvorbě mexického architekta jménem Luis Barragán, respektive především jeho geometrickému domu v Mexiko City. Luis je dodnes považován za jednoho z nejvýznamnějších architektů Mexika 20. Století. V roce 1980 se stal druhým laureátem Pritzkerovy ceny.  A právě jeho slavný dům byl před devíti lety zařazen na seznam světového dědictví UNESCO.

Sofistikovaná kolekce, která díky této inspiraci vznikla, vás ohromí především svojí klasičností spojenou s notnou dávkou moderních střihů, zářivých barev a univerzální nositelností. Většina modelek předvedla monochromatickou myšlenku oděvu, nejčastěji byla k vidění fuchsiová, bílá, černá a azurově modrá barva.

Kabátky bez výraznější linie skvěle doplňují úzké kalhoty. Lze si všimnout využití černého strečového denimu, který působí velice elegantně, stejně jako výstřihy tvaru V, šaty bez rukávů a výrazné zipy zdobící potištěné pouzdrové sukně

Návrhář přiznal, že se zaměřil především na vývoj materiálu, najdeme zde vlněné kousky vyrobené pouze s 10 % polyesteru, což zaručuje nemačkavost; oboustranné kabáty odpovídají kvalitou kašmíru; kožené bundičky jsou střiženy tak tence, aby se mohly rozpohybovat jako hedvábí. Díky této inovaci Albert věří, že si dokáže pevně udržet své stálé zákazníky a navíc přilákat i ty nové.

Foto: WWD; Facebook.com