Typickým znakem jeho geniálního návrhářství se staly kontrasty jako: křehkost a síla, tradice a moderna, ladnost a přísnost. Alexander McQueen vždy uznával francouzský styl a italské řemeslo. Proto jeho návrhy vznikaly ve Francii, ale finální dokončení jeho díla se odehrávalo v italských dílnách. Bohužel život tohoto úžasného a talentovaného muže byl velice krátký. Sám ho ukončil v roce 2010 a celý svět uvedl do šoku. Jeho umění však zůstalo a jeho následovnice Sarah Burton talent nechává i nadále žít ve svých modelech, které jsou velkou inspirací a pozůstatkem po takovém hravém a výrazném umělci jakým byl Alexander McQueen.

Sarah Burton se stala i návrhářkou, které připadla ta čest vyhotovit svatební šaty pro velkolepou britskou svatbu prince Williama s Kate. Je tedy jasné, že značka McQ Alexander McQueen měla tu správnou ruku při výběru kreativní ředitelky a hlavní návrhářky.

Luxusní e-shop www.beinstyle.cz je tedy poctěn, že jeho nabídka je bohatší právě o tuto výjimečnou značku. V novinkách najdete kabelky, boty, kosmetické taštičky z aktuální podzimní a zimní kolekce a rozhodně stojí za to.