Kolekce pro sezónu jaro/léto 2015 je zaměřena na ikony a charakteristický rukopis značky. Doplňují ji výrazné barvy, luxusní materiály i odkaz na ty nejluxusnější šperkařské skvosty.

Značka se opět a zas vrací zpátky ke svému symbolu hada, znaku moudrosti a síly, nesmrtelnosti a znovuzrození, kterého nově představuje v neokoukané formě.

Své místo si našel například na novém tvaru kabelky Serpenti, která vás bude doprovázet během kterékoli denní či večerní příležitosti. Zaujmou vás především její barevná provedení, odstín francouzské vanilky nebo divoké růžové orchideje nás doslova okouzlil. Hada si ovšem můžete obtočit i kolem svého zápěstí, netradiční dvojité náramky jsou překrásným decentním doplňkem.

18-653x490

Další podkolekce nesoucí název Bulgari Bulgari je inspirována římskými mincemi, jakožto symboly hojnosti a bohatství. Reprezentují ji výrobky zosobňující eleganci vyrobené z výběrové telecí hrubozrnné či hadí kůže.

Večerní kabelky Musa nadchnou svojí barevností i provedením, jsou inspirovány šperkovými ikonami a jejich řetízek napovídá, že si také převzaly část myšlenky z kolekce Serpenti. Jarní období ovládnou v odstínech ametystu, modrého topazu a rubelitu s drahokamovým zavíráním.

21-655x490

V této kolekci najdete ale také originální šátky a zajímavé sluneční brýle sázející na kočičí styl nebo hranatý tvar. Šátky se vyznačují výraznými barvami a rozzáří každý nenápadný outfit. Ani jim se nevyhnula přísná geometrie či symbol hada.

44-681x490

Foto: Archiv firmy