Kampaň jaro / léto značky Mulberry patří návrhářce Care Delevingne, která vytvořila jednu z kolekcí zaměřených pro ženy na cestách. „Byla jsem si velice jistá v tom, co chci – něco praktického pro moderní den ženy nebo muže,“ přiznala Cara s tím, že přidala také požadavek na něco těžce opotřebitelného.

„Sama obvykle nosím kabelku, dokud se nerozbije. Pokud ji mám ráda, chci ji nosit stále u sebe.“ Jako malá Cara nesnila vlastnit dospělou kabelku, jakou měla její maminka. Přiznala se, že hledala něco více praktického a prospěšného ve stylu brašen, stejných jako měli tehdy kluci.

Cara3

Tisková zpráva potvrdila: „Mulberry s potěšením oznamuje tvůrčí spolupráci s Cara Delevingne, kultovní britskou modelkou, začínající herečkou a hudební tvůrkyní. Cara je mezinárodně proslulá svým jedinečným stylem. Je hodně milovaná pro svého nepředvídatelného ducha a radost ze života. Cara je ztělesněním hodnot značky britského dědictví v kombinaci s londýnským pohodlím.“

Během prezentace v sále u Claridge si Cara oblékla volné bílé šaty, lehce se houpala na dřevěné houpačce a poté naboso poletovala skrze imitaci břízového lesa. V rukou či na zádech představovala nové kabelky z kolekce jaro / léto 2014. Umělou lesní scénu doplňovala skupina šedých whippetů. Cara touto kampaní přiblížila módu s přírodou.

Cara 1

Kabelky můžete nosit jako batoh, přehozené přes rameno či v ruce. Tři velikosti i tři způsoby uchopení a nošení. Copak asi znamená záhadná trojka v této kolekci pro Caru a Mulberry? Jaké barvy kolekce nabízí zhlédněte v galerii pod článkem.

„Chci mít uvnitř kabelek skryté poklady, které jsou pro mě osobní, což moje tetování lva rozhodně je,“ přiznala super modelka, která naspod každé kabelky nechala vyrazit stejný nápis, který zdobí její chodidlo „Made in England“ a rovněž do limitované edice vložila překvapení inspirované lvem, kterého má vytetovaného na ukazováčku. V každé kabelce je k nalezení zlatý nýt ve tvaru lva. Všechny kabelky byly vyrobeny v Anglii, s týmem čítající 700 řemeslníků.

Cara2

Spolupráce na nové kolekci kabelek mezi Carou a Mulberry začala při natáčení na venkovském panství, kde začala modelka přemítat, jak moc by bylo zábavné navrhnout si kabelku. Vzala svou myšlenku vážně a od té chvíle se ledy začaly hýbat neuvěřitelně rychle. Delevingne vzpomíná na spolupráci s Mulberry od výběru kůže až po správně zvolené rukojeti a přezky: „Vždy mám na paměti, že mladé ženy nechtějí střídat svá zavazadla každých pěti minut. Proto jsme vytvořili něco, co u sebe můžete mít i do dalšího dne.“

Podle Cary jsou kabelky pro každého. Pokud máte zájem si je koupit, budete se muset zapsat na pořadník, který je veden na Mulberry.com.

Foto: Archiv firem