Byly jsme se šéfredaktorkou Michaelou Hoškovou pozvané na novinářskou prezentaci do showroomu, kde jsme si celou kolekci prohlédly, vyzkoušely a náležitě ošahaly:-). Ujít si tuto příležitost nenechaly ani některé známé osobnosti. Modely si vyzkoušela Iva Pazderková, herečka Kateřina Winterová, která přišla i s dětmi. Módní návrhář Jakub Polanka se přišel podívat na pánskou řadu a jistě okouknout konkurenci.

A jaký máme z kolekce první dojmy? Za sebe mohu s určitostí říct, že mě ve čtvrtek ráno určitě uvidíte postávat ve frontě před H&M Myslbek a čekat netrpělivě na otevření.

Stalo se u mě již tradicí, že ze skoro každé návrhářské kolekce, kterou pro tento řetězec návrháři tvoří, si odnesu alespoň módní doplněk. Začala jsem kdysi u Karla Lagerfelda, pokračovala sukní od Stelly McCartney, halenkou od Madonny. Můj poslední úlovek jsou sukně Marni for H&M a z nové kolekce Maison Martin Margiela for H&M už mám také své favority.

Pro ty, kteří se chtějí připravit, jsou všechny modely i doplňky na ukázku na oficiálních stránkách řetězce H&M, kde najdete i ceny jednotlivých modelů.

Já byla na prezentaci nadšená z kvalitních materiálů, opravdu vtipných avantgardních střihů i jemných odstínů barev. Doporučit určitě mohu originální třpytivé psaníčko, boty na vysokém, ale neviditelném podpatku i krásně ušitá saka a kabátky.

Šéfredaktorka Michaela zřejmě neodolá elegantním šatům, koženým kozačkám, ale především dlouhému lesklému šperku, od kterého se to odpoledne nemohla odtrhnout.

Uvidíme se tedy 15.11. v Praze v paláci Myslbek od 10hodin dopoledne, třeba už ve frontě:-))

 

Foto: Kamila Písaříková