Jednou z nich je také kolekce F&F pro jaro/léto 2015, kterou charakterizuje volnost, nadčasovost a nenápadná elegance. Zároveň se dětská, dámská i pánská linie pyšní svojí praktičností a chic tendencí doprovázenou odlehčenou atmosférou cestování po celém světě.

V dámské kolekci se lze těšit na volnější střihy, vysoký pas, oblíbené maxi sukně či klobouky se širokou krempou evokující náladu rozvibrovaných sedmdesátých let. Barevné paletě vévodí umírněné světlé a neutrální tóny, není nouzi o odstíny šedé a khaki, které elegantně doplňují zvolené jemné materiály vzdušných látek s efektem hedvábí.

unnamed (5)Cestovatelky ovšem nemohou být pouze elegantní, je třeba se soustředit také na sportovnější kousky, jako jsou například sáčka s šortkami a šaty z neoprenu. Nutnou tečku za celým outfitem poskytují výrazné doplňky jako barevná psaníčka, šátky, šperky a již zmiňované klobouky, kterým podlehne každá pravá dáma.

unnamed (21)Někteří pánové zajisté uvítají odklon pozornosti od formálního oblečení. Kolekce je totiž mnohem více uvolněná, fandí kontrastům a odstínům evokujícím přírodu samotnou. Modrá obloha či moře, zemitá béžová a světle šedá připomínající nekonečnou pláž, zelené stromy i barevné kvítí.

unnamed (13)

Základním prvkem se ale stane pletené polo triko, bez kterého se neobejde žádný správný gentleman. Do popředí se dostane také britská klasika ve formě kostkovaného vzoru či oblíbený preppy styl.

unnamed (16)Holčičky naladíte na jaro a léto květinovými vzory, tylovými šaty a sukýnkami. Budou vás přemlouvat ke koupi jemných svetříků, pohodlných džínů i kožených křiváků. Kluci se mohou těšit na kalhoty s postranními kapsami, džíny, trička s potisky i šortky, které přeci nemohou chybět v žádné výbavě malého cestovatele.

unnamed (27)

Foto: F&F archiv