Pod skleněnou kopulí pařížského Grand Palais se procházely dámy zahalené do tvídových kostýmků i flitrů, ale bylo to právě jemné líčení, které dokreslovalo celkový vzhled. Make-up artisté a vlasoví mágové Sam McKnight a Peter Philips vsadili především na přirozenost. Zaměřili se na výraznější a husté obočí, tak jak již bývá během přehlídek Chanel zvykem.

Dále se nebáli použít poloviční černou linku, jdoucí od středu oka vně, i černou řasenku. Porcelánové pleti zmatované transparentním pudrem vdechli trochu života pomocí růžovofialkové tvářenky, kterou se nebáli protáhnout až k úrovni spánku. Rty i oční víčka zůstali pro tentokrát „nahé“ a nenápadné.

Dalším zajímavým prvkem byly blyštivé prsteny a polokroužky zdobící prsty na rukou, klidně i ve větším množství na jednom prstě nebo nehtu. Bez chybičky byly také účesy.  Vlasy stažené po stranách do neobjemného drdolu nebo culíku přivedl k dokonalosti natupírovaný pás vlasů v přední části. Štras v podobě úzké čelenky se objevil i ve vlasech, kde zdobil zadní část účesu těsně nad culíky.

Foto: Chanel, Facebook.com; WWD