V dámské kolekci obuvnické značky Jimmy Choo, která je určena pro chladnější období roku, najdeme nepřeberné množství originálních kousků. Podle kalendáře sice ještě nezačalo ani léto, ale věříme, že je dobré být v obraze a zhlédnout trendy, které letošní podzim a zimu s jistotou povedou.

Kolekce, do které jsou začleněny různé typy obuvi, si hraje především se studenými barvami (černá, šedá, tmavě modrá, tmavě fialová) a také s netradičními detaily. Ať už se jedná o řasení, výrazné spony či úzké pásky kolem kotníku, Sandra Choi dala nové kolekci ojedinělý nádech preciznosti.

[67697] DANCY-COARSEMETALLICLEATHER-ANTHRACITE.jpg_low

Mezi několika kousky najdete kozačky, obuv na různě vysokém podpatku, květinové a zvířecí potisky i huňatou kožešinu či štras. Zajímavostí jsou také lodičky se zdobením včetně transparentní přední části, dále lodičky zdobené výřezy, krajkou a velkými mašlemi.

[67719] TUCAN-PERSPEXSUEDESATIN-SMOKEBLACK.jpg_low

Nezapomnělo se ani na volnočasovou obuv, ve fotogalerii si všímejte propracovaných „slip-on“ či tenisek. Za povšimnutí ale stojí také kabelky a malá psaníčka zdobená různobarevnou kožešinou a zvířecím potiskem. Vše zůstává ve stejné barevné paletě, nejčastější barvou je šedá a černá, které jsou často doplněny o zlaté detaily. Není nouze o třpyt, korálky, krajku a kvalitní materiál. Přesně to, co využijete na každém večírku.

[67618] CANDY-MARBLEDACRYLICWGLITTER-MUTLI.jpg_low

Foto: Archiv firmy