Letošní podzim se u této značky nese v duchu klasiky. Zapomeňme na výrazné barvy či zdobení, jež bylo na džínách v posledních několika letech běžné a poměrně vyhledávané. Značka F&F vsadila na jistotu a prodejní stojany naplnila bohatou nadílkou dámských, pánských i dětských džínů typické modré barvy s efektem lehkého seprání.

Monotónnost v barevném provedení výborně rezonuje s různými střihy, které kolekce nabízí. Nechybí klasické skinny jeans, sexy bootcut i tzv. boyfriend střih s širokými nohavicemi, stejně jako kvalitní materiál a snadná údržba oděvu, což se stalo u této značky za poslední dobu samozřejmostí. Úzký nenápadný pásek nebo ohrnuté nohavice jsou ideálním krokem, který dodá džínům ten správný šmrnc.

Nabídka obsahuje také denimové košile či lodičky za velice sympatickou cenu. V dětském oddělení jsou navíc na kalhotách k vidění zábavné detaily v podobě potisků, výšivek či jemných kovových ozdob na kapsách. Na své si letošní podzim u značky F&F přijde opravdu každý, alespoň co se džínových kousků týká.

Foto: Archiv firem