Když se na trhu objevily kontaktní čočky, nikdo neváhal a ihned po nich skočil. Brýle byly své doby považovány za velký handicap, a tak na čočky lidé čekali jako na smilování.

Dnes je vše opět jinak. Brýle se staly uznávaným módním doplňkem, který nosí i lidé, kteří žádnou oční vadu nemají. Ženy i muže, kteří nosí skutečně designové obroučky, obdivujeme pro jejich zajímavost. Řekneme si, ti ale mají vkus a ví, co jim sluší. Často jim až závidíme a přejeme si mít alespoň půl dioptrie. Kromě vkusu a stylu, těmto lidem brýle přidávají na inteligenci a důvěryhodnosti, což není v práci tak špatné. Zkrátka doba se vyvíjí i v této oblasti a díky bohu. A není ani třeba toužit po nemocných očích. Pokud chcete svůj styl obohatit, pozvednout, vylepšit, pak sáhněte po obroučkách i vy a vložte si do nich obyčejná skla, která vám dodávají nové sebevědomí.

V dnešní době nestačíme obdivovat kolekce brýlí, se kterými přichází nejeden světový módní dům. Poslední aktuální kolekce, které naše redakce podlehla, přináší italský módní dům Fendi. Tvarem sází na klasiku. Převažuje typická barva Fendi, hnědá. Nechybí viditelné logo značky, ale především nechybí vysoká elegance a zajímavost, které se v těchto obroučkách skrývají.