Isabella Rossellini pro Bvlgari

/ Redakce

Možná jste si mysleli, že klenoty a kabelky jsou dvě odlišné skupiny doplňků, které spolu vzájemně žádným způsobem nesouvisejí. Společnost Bvlgari, zabývající se především výrobou šperků, hodinek či parfémů se ovšem rozhodla spojit tyto dva oblíbené kousky dámské výbavy a zaujmout spoluprácí s italskou herečkou Isabellou Rossellini.

A tak Isabella, slavná umělkyně, múza a filantropka, která je známa svým dlouholetým partnerstvím s Bvlgari, navrhla originální modely kabelek vlastního jména. Ojedinělou kampaň nafotila legendární fotografka Annie Leibovitz, inspirována obrazy britské surrealistické malířky Meredith Frampton. Celou kampaň navíc provázela především nadčasová italská móda a klasická elegance.

“Byla jsem nesmírně potěšena, když mě vedení Bvlgari oslovilo s nabídkou spolupráce na kolekci kabelek,” říká Isabella Rossellini. “První společná kolekce byla uvedena v roce 2010. S Annie jsme si práci také nesmírně užily. Byla jsem unesená, když mě vzala do místnosti, kde nashromáždila fotografie inspiračních obrazů, klenotů Bvlgari i mé vlastní. Na projekt se velmi pečlivě připravovala a měla naprosto přesnou představu o tom, co chce na fotografiích sdělit. Jsem velmi ráda, že Bvlgari vybralo dvě ženy se čtyřicetiletou zkušeností v módním průmyslu, aby vyprávěly příběh kabelky, která je cenná jako vzácný klenot a vyjadřuje nadčasovou krásu, stejně tak jako dědictví italské elegance a kvality.”

Mimořádnou spoluprácí tak vznikly kabelky vyznačující se prvotřídním provedením, elegancí, propracovanými detaily v podobě zapínání s polodrahokamy, korálkovými výšivkami nebo smaltovými detaily. Samozřejmě nesmí chybět ani stylizovaný podpis Isabelly a motiv šneka.


Foto: Archiv firem

 

0 Comments

    Leave a Comment