A tak Isabella, slavná umělkyně, múza a filantropka, která je známa svým dlouholetým partnerstvím s Bvlgari, navrhla originální modely kabelek vlastního jména. Ojedinělou kampaň nafotila legendární fotografka Annie Leibovitz, inspirována obrazy britské surrealistické malířky Meredith Frampton. Celou kampaň navíc provázela především nadčasová italská móda a klasická elegance.

“Byla jsem nesmírně potěšena, když mě vedení Bvlgari oslovilo s nabídkou spolupráce na kolekci kabelek,” říká Isabella Rossellini. “První společná kolekce byla uvedena v roce 2010. S Annie jsme si práci také nesmírně užily. Byla jsem unesená, když mě vzala do místnosti, kde nashromáždila fotografie inspiračních obrazů, klenotů Bvlgari i mé vlastní. Na projekt se velmi pečlivě připravovala a měla naprosto přesnou představu o tom, co chce na fotografiích sdělit. Jsem velmi ráda, že Bvlgari vybralo dvě ženy se čtyřicetiletou zkušeností v módním průmyslu, aby vyprávěly příběh kabelky, která je cenná jako vzácný klenot a vyjadřuje nadčasovou krásu, stejně tak jako dědictví italské elegance a kvality.”

Mimořádnou spoluprácí tak vznikly kabelky vyznačující se prvotřídním provedením, elegancí, propracovanými detaily v podobě zapínání s polodrahokamy, korálkovými výšivkami nebo smaltovými detaily. Samozřejmě nesmí chybět ani stylizovaný podpis Isabelly a motiv šneka.


Foto: Archiv firem