Budeme se držet při zdi a nevhrneme se hned na kraťásky ani lehké topy. Jarní kolekci 2014 značky Takko Fashion vládnou kardigany a bundičky. Ostatně právě jarní dny lákají k nákupu vrchních dílů našich šatníků, na ty spodní se zaměřujeme o pár týdnů později.

Kardigany v námořním stylu

Jsou to právě pruhy, které provází dostupnou značku v nákupních centrech. Delší, propínací kardigany v modro bílém či černo bílém provedení si ve vašem šatníku chvíli neodpočinou. Možností jak tyto kousky kombinovat je skutečně nespočet. K džínům, sukni i legínám, nemusíte o nich dlouze přemýšlet.

Takko_FS14_08_01

Módní bundy

Přitažlivé sportovní i lehce ležérní dámské bundy s kombinovanými rukávy v odlišném odstínu působí šmrncovně. I elegantní sáčka v podobném ražení s odlišnými rukávy dodávají sexy styl. Jarní sezónu ovlivňuje velbloudí a khaki barva. Je nasnadě hrát si s doplňky a kombinovat. V jarní kolekci nechybí ani kožené a džínové bundy s krajkovým, průhledným topem, který na první pohled zaujme. K tomu stačí natáhnout kožené kalhoty a módní výstřelek v rockovém stylu vám už nebude cizí.

Takko_FS14_03

Bavte se doplňky

Laďte topy, svetry i bundy hravými šátky. Takko Fashion na doplňky nedá dopustit a v jejich prodejnách jich najdete desítky za lidové ceny. Německá značka myslí na všechny, tedy na rozdílné věkové skupiny i odlišné styly oblékání. Výjimkou není ani jarní kolekce a její náramky, náušnice i spodní prádlo.

Takko_FS14_14

Elegantní módní hity oslavují vaši ženskost. Ukažte se v tom pravém světle s chytrými detaily, které využijete každý den. Inspiraci z jarní kolekce Takko Fashion můžete zhlédnout v galerii.

Foto: Archiv firem