Kolekce zaměřující se především na udržitelné materiály slaví již několik sezón veliký úspěch nejen mezi běžnými zákazníky. Jsou to právě róby z těchto linií, které byly již několikrát viděny díky známým celebritám i na červeném koberci. Třetí pokračování v podání H&M je tedy logickým vyplynutím situace a vy se na něj můžete těšit již od 10. dubna.

H&M opět dalo dohromady úctyhodnou dvojkolekci Conscious a Conscious Exclusive, jejíž primární myšlenkou je použití udržitelných materiálů. Do svého repertoáru navíc přidali organickou kůži a organické hedvábí a vyrazili do boje s prudce jarními kousky v jemné paletě, jíž vévodí pudrové a béžové odstíny.

„Značka H&M je velice pyšná na svoji práci s udržitelným materiálem. Kolekce Conscious a Conscious Excklusive dokazuje nepřeberné množství využití těchto materiálů, nové označení CleverCare na cedulkách doplněných o cenné informace dopomůže našim zákazníkům připojit se k naší misi – bojovat za udržitelnější budoucnost módy“, říká Ann-Sofie Johansson, ředitelka design sekce.

Kolekce Conscious je pro tento rok plná klíčových módních kousků perfektních na oslavu příchodu jara. Nechybí v ní zářivé oranžové šaty či volně střižený kaftan přizdobený zebřím potiskem. Objeví se na pultech všech prodejen H&M.

Kolekce Conscious Exclusive je vytvořena z těch nejkvalitnějších materiálů a také za pomoci využití vysoce komplikovaných detailů inspirovaných flamenkem a bohémou. Nechybí v ní nádherné šaty, široké kalhoty, zkrácené topy i sukně. Bude k dostání ve stopadesáti vybraných zemích po celém světě a stejně tak i online.

Foto: Archiv firmy