Soňa Lennon a Brendan Courtney vytvořili dostupnou a elegantní značku, která se pokouší dostat do šatníku každé moderní ženy. Jedinečný styl ohlížející se na životní shon, inteligenci i sebejistotu úspěšných žen nám představují dva mladí návrháři, kteří svůj debut představili na Fashion Weeku v Londýně.

Soňa Lennon a Brendan Courtney v Londýně

„Chceme, aby naši zákazníci mohli otevřít své skříně a uviděli loajalitu a těžkou, dobře odvedenou práci. Mluvíme o skříni ženy, která je inteligentní, elegantní a nemá ráda klasické uspěchané trendy, přitom chce vypadat aktuálně a sebejistě.“

Spojením stylů dvou módních návrhářů z Irska získávají jejich zákazníci kousky, na kterých je pracováno zodpovědně i hravě zároveň. Lennon Courtney představuje dostupnou řadu pro široké publikum a nabízí oblečení, které ženy skutečně chtějí nosit.

look-book-banner

Soňa i Brendan strávili pět let oblékáním hostů irské televizní show Off The Rails, než se rozhodli pro ukázku vlastní práce. Lepší příležitost, než na módním týdnu v Londýně, jako součást Wolf & Badger si vybrat nemohli.

Dvojice brzy otevře v Dublinu svůj první samostatný obchod, v tuto chvíli jsou k dostání pod záštitou zmiňovaného Wolf & Badger ve Velké Británii.

„Budeme rádi, když budeme moci rozšířit prodejní síť do Evropy i mimo ni,” řekla Lennon.

Lennon1

A co vystihuje oblečení této dvojice? Romantické pastelové odstíny, vysoký pas sukní, černé rozšířené minišaty s vlajícími rukávy, vysoké výstřihy halenek, praktické kapsy a uvolněnost. U Lennon Courtney hledejte moderní, ale trvalé siluety. Rovněž sofistikovanost a luxus, naopak extravaganci zde nenajdete.

„I když jsme měli jasnou představu, kdo je naše žena, byli jsme šokování tím, které ženy se o nás zajímají. Jedna z nich nám řekla, že hledala 15 let někoho, kdo navrhuje takové sukně.“ Svěřil se Courtney. Vytvořili jsme kolekci klíčových částí, které mohou zvýšit a poskytnout základ plně funkční a elegantní skříně. ”

Móda Lennon Courtney je pro zaneprázdněné ženy, které milují módu, avšak nechtějí být jejím otrokem. Značka oslavuje ženskost, osvědčené tvary a doplňuje je vlastním nádechem z pohledu designérů. Tyto kousky rozhodně nikoho neurazí.

Lennon2

Foto: Faceboo.com; lennoncourtney.com