Když přeměníte interiér v iluzi letní svatební hostiny, přenesete se o pár měsíců, přestože můžete z okna vidět lidi zachumlané v kabátech. To se povedlo americké značce GANT, která sází hlavně na nenucenou eleganci a jednoduchost.

V pražském showroomu tedy byla představena nová letní kolekce, do níž se mohou obléknout všichni svatebčané, a to jak na obřad, tak i na pozdější program. Poslouží k tomu dvě linie – stejné pro dámy i pány. Formálnější Perfect Navy a volnočasovější Ocean Prep.

Obě dámské kolekce sází na hezkou barevnost a ženskost, jak je to ale pro Gant obvyklé, najdete v nich i kousky inspirované pánským šatníkem – blazery a saka. Formální muž oblečený od hlavy až k patě v oblečení značky Gant bude vypadat velmi upraveně a elegantně, nebojí se však kombinovat džíny nebo plátěné kalhoty a oblekové sako. Po svatbě mu z linie Ocean Prep padnou trika a pohodlné mikiny.

Jak se proměnil showroom značky GANT ve svatební sál a jak vypadají konkrétní kousky z nové kolekce, na to se podívejte do naší fotogalerie…

Foto: Archiv Gant